+48 886807231 us.cieszyn@azs.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów (mile widziani studenci I roku) na Pieszy Rajd Górski Cel: Soszów Mały (763m n.p.m.) Trasa szlakiem czerwonym: Ustroń Polana (dolna stacja kolejki krzesełkowej na Czantorię), górna stacja kolejki krzesełkowej na Czantorię Wielka Czantoria (995m n.p.m.) Przełęcz Beskidek (674m n.p.m.) Soszów Mały (763m n.p.m.)Schronisko PTTK
na Szoszowie (792m n.p.m.) Cupel (591m n.p.m.) Jawornik Centrum Wisła Jawornik (przystanek PKS/BUS)

Czas wędrówki:
*ok. 3,5 h (z wjazdem kolejką krzesełkową na Czantorię)
* ok. 5 h (wejście pieszo na Czantorię)
Start indywidualnie ok. godz. 9:00 z przystanku PKS/BUS Ustroń Polana (rejon dolnej stacji kolejki krzesełkowej na Czantorię).

UWAGA STUDENCI !!!
BONUS: Udział w Rajdzie = odrobienie 3 godzin nieobecności na WF
Warunek jest jeden: pokonać trasę i dotrzeć na szczyt czerwonym szlakiem między godziną 11:00 a 13:30,bo właśnie tam znajduje się w punkt kontrolny – Zagroda Lepiarzówka.
Dasz radę? ZAPRASZAMY !!!

Zapraszamy 🙂