+48 886807231 us.cieszyn@azs.pl

KU AZS UŚ Cieszyn

AMP

Zakwaterowanie w akademikach

ZAKWATEROWANIE W AKADEMIKACH: Akademik DSN, ul. Niemcewicza 8 AWF Wrocław Politechnika Częstochowska Politechnika Śląska w Gliwicach Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Uniwersytet Wrocławski Akademik „UŚKA”, ul. Bielska 66: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im....

Siatkarskie AMP kobiet w Cieszynie

Piłka Siatkowa K PF D Cieszyn, 11-14.04.2019 Organizator: AZS UŚ Cieszyn Komunikat 1 Komunikat 2 Grupy Harmonogram Regulamin techniczny

Koszykarskie AMP kobiet w Cieszynie

PIĄTEK 10.05.2019 HALA UŚ Cieszyn, ul. PADEREWSKIEGO 9

:

 

GodzinaMeczWynik
9:00Politechnika KrakowskaA1-A2Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie81:32 
10:30Politechnika Śląska
w Gliwicach
B2-B3Uniwersytet Śląski
w Katowicach
61:30 
12.30Oficjalnie otwarcie AMP w Piłce Siatkowej Kobiet
13:00Uniwersytet Jagielloński w KrakowieB1-B4Uniwersytet Rzeszowski 55:32
14:30Politechnika KrakowskaA1-A3Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach102:47 
16:00Uniwersytet Śląski w KatowicachB3-B4Uniwersytet Rzeszowski 39:33
17:30Uniwersytet Jagielloński w KrakowieB1-B2Politechnika Śląska
w Gliwicach
 37:60
SOBOTA 11.05.2019 HALA UŚ Cieszyn, ul. Paderewskiego 9

 

GodzinaMeczWynik
9:00Uniwersytet Jagielloński
w Krakowie
B1-B3Uniwersytet Śląski
w Katowicach
 
10:30Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieA2-A3Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 
12:00Politechnika Śląska
w Gliwicach
B2-B4Uniwersytet Rzeszowski 

 

PÓŁFINAŁ

Godz. 15:30  SOBOTA 11.05.2019

 

Godz. 17:00  SOBOTA 11.05.2019

 

 

NIEDZIELA 12.05.2019 HALA UŚ, ul. Paderewskiego 9

MECZ O V MIEJSCE

Godz. 9:00  NIEDZIELA 11.05.2019

 

 

MECZ O III MIEJSCE

Godz. 10:30  NIEDZIELA 11.05.2019

 

 

FINAŁ

Godz. 12:00  NIEDZIELA 11.05.2019

      

TABELA ROZGRYWEK

Grupa A

  1. Politechnika Krakowska
  2. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  3. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
 Politechnika KrakowskaUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieAkademia Wychowania Fizycznego w KatowicachPunktyKoszeMiejsce
Politechnika Krakowska 81:32 102:47   
Uniwersytet Ekonomiczny
w Krakowie
32:81    
Akademia Wychowania Fizycznego
w Katowicach
 47:102    

Grupa B

  1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  2. Politechnika Śląska w Gliwicach
  3. Uniwersytet Śląski w Katowicach
  4. Uniwersytet Rzeszowski
 Uniwersytet Jagielloński
w Krakowie
Politechnika Śląska
w Gliwicach
Uniwersytet Śląski
w Katowicach
Uniwersytet RzeszowskiPunktyKoszeMiejsce
Uniwersytet Jagielloński
w Krakowie
37:60  55:32    
Politechnika Śląska
w Gliwicach
 60:3761:30     
Uniwersytet Śląski
w Katowicach
 30:61  39:33   
Uniwersytet Rzeszowski32:55   33:39   

Siatkarskie AMP kobiet w Cieszynie

PIĄTEK 12.04.2019 HALA UŚ Cieszyn, ul. PADEREWSKIEGO 9 GRUPY C i D

 

GodzinaMeczWynik
8:00AWF KatowiceC1 – C3UŚ Cieszyn

2:0 

9:30UŚ KatowiceD4 – D3UE Katowice2:0 
11:00Politechnika CzęstochowskaC2 – C4Politechnika Opolska0:2 
12.30Oficjalnie otwarcie AMP w Piłce Siatkowej Kobiet
13:00WSZiA OpoleD1 – D2AWF Wrocław2:0
14:30AWF KatowiceC1 – C2Politechnika Częstochowska2:0 
16:00AWF WrocławD2 – D4UŚ Katowice0:2
17:30Politechnika OpolskaC4 – C3UŚ Cieszyn 2:1 
19:00UE KatowiceD3 – D1WSZiA Opole 0:2
PIĄTEK 12.04.2019 HALA MOSiR, Al. Jana Łyska 21 GRUPY A i B

 

GodzinaMeczWynik
8:00ŚUM KatowiceA2 – A3Politechnika Wrocławska2:0
9:30UE WroclawB1 – B4Uniwersytet Wrocławski2:0
11:00Uniwersytet OpolskiA1 – A2ŚUM Katowice2:0
12.30Oficjalnie otwarcie AMP w Piłce Siatkowej Kobiet (Hala UŚ, ul. Paderewskiego 9)
13:00PŚ GliwiceB2 – B3UHP  Częstochowa1:2
14:30Politechnika WrocławskaA3 – A1Uniwersytet Opolski0:2
16:00Uniwersytet WrocławskiB4 – B3UHP  Częstochowa0:2
17:30UE WrocławB4 – B2PŚ Gliwice0:2

 

SOBOTA 13.04.2019 HALA UŚ Cieszyn, ul. Paderewskiego 9

 

GodzinaMeczWynik
9:00AWF KatowiceC1 – C4Politechnika Opolska 2:0
10:30WSZiA OpoleD1 – D4UŚ Katowice 2:0
12:00Politechnika CzęstochowskaC2 – C3UŚ Cieszyn2:0
13:30AWF WrocławD2 – D3UE Katowice 2:1

Mecz o miejsce IX-XII

 

Godz. 16:00   22      III A Politechnika Wrocławska  III D AWF Wrocław

 2:1 (19:25; 25:18; 15:11)

ĆWIERĆFINAŁY 

Godz. 17:30   24        I A Uniwersytet Opolski – II D Uniwersytet Śląski w Katowicach

 2:0 (25:15; 25:7)

Godz. 19:00   26        I D WSZiA Opole – II A ŚUM Katowice

                                                                                                                                  2:0 (25:20; 25:11)

 

SOBOTA 13.04.2019 HALA MOSiR, Al. Jana Łyska 21

 

GodzinaMeczWynik
9:00PŚ GliwiceB2 – B4Uniwersytet Wrocławski2:0
10:30UHP  CzęstochowaB3 –B1UE Wrocław2:0

 

Mecz o miejsce IX-XII

 

Godz. 16:00   23       III B UE Wrocław   III C Politechnika Częstochowska

2 : 0 (25:19; 25:20) 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

Godz. 17:30   25         I B UHP Częstochowa – II C Politechnika Opolska

 2:0 (25:1; 25:12)

Godz. 19:00   27        I C AWF Katowice –  II B PŚ Gliwice

                                                                                                                           2:0 (25:23; 25:23)

 

NIEDZIELA 14.04.2019 HALA UŚ, ul. Paderewskiego 9

 

PÓŁFINAŁY

 

Godz. 9:00      28  zw. m. 24 Uniwersytet Opolski –  zw. m. 27 AWF Katowice

1:2  (25:20; 25:27; 13:15)     

 

Godz. 10:30   30 zw. m. 25 UHP Częstochowa – zw. m. 26 WSZiA Opole

 0:2 (19:25; 18:25)

Mecz o miejsce IX 

Godz. 12:00   32  zw. m. 22 Politechnika Wrocławska – zw. m. 23 UE Wrocław

 1:2 (25:20; 20:25; 13:15)

Mecz o III miejsce 

Godz. 13:30   34  przeg. m. 28 Uniwersytet Opolski –  przeg. m. 30 UHP Częstochowa

                       3:0 (25:11; 25:16: 25:17)                 

FINAŁ 

Godz. 15:00   36  zw. m. 28 AWF Katowice –   zw. m. 30 WSZiA Opole

 0:2 (20:25; 12:25)

NIEDZIELA 14.04.2019 HALA MOSiR, Al. Jana Łyska 21

 

MECZE O MIEJSCA V – VIII

 

Godz. 9:00     29  przeg. m. 24 UŚ Katowice –  przeg. m. 27 PŚ Gliwice

 0:2 (14:25; 18:25)

Godz. 10:30   31  przeg. m. 25 Politechnika Opolska –   przeg. m. 26 ŚUM Katowice

 0:2 (16:25; 20:25) 

Mecz o miejsce XI 

Godz. 12:00    33 przeg. m. 22 AWF Wrocław –   przeg. m. 23 Politechnika Częstochowska

 1:2 (13:25; 25:18; 15:17) 

Mecz o VII miejsce

Godz. 13:30   35  przeg. m. 29 UŚ Katowice –  przeg. m. 31 Politechnika Opolska

                   2:0 (25:14; 25:16)                    

Mecz o V miejsce

Godz. 15:00   37         zw. m. 29 PŚ Gliwice –   zw. m. 31 ŚUM Katowice

 0:2 (15:25; 26:28)

 

W kontakcie

możesz nas znaleźć w mediach społecznościowych